۹ مدل کیف مردانه جذاب و کاربردی

اگرچه در سال‌های گذشته کیف دستی چرم اداری مردانه از کیف‌های محبوب آقایان به‌شمار می‌آمد و جزء جدانشدنی از استایل رسمی به همراه کت و شلوار بود، اما در این سال‌ها به نظر می‌رسد کیف مردانه کمتر از کیف زنانه مورد توجه قرار گرفته و مدل کیف زنانه بیشتر از کیف مردانه باشد.

با این حال اگر به استایل به‌روز و مد و فشن علاقه دارید، بهتر است بدانید که مدل کیف مردانه کمتر از کیف زنانه نیست و در طی این سال‌ها توجه طراحان به این مدل کیف جلب شده است. از این رو اگر به استایل خود اهمیت می‌دهید و می‌خواهید استایل‌تان متفاوت و چشمگیرتر از همیشه باشد، توصیه می‌کنیم این مقاله را دنبال کنید. در نتیجه با انواع مدل کیف مردانه آشنا خواهید شد و برای خرید کیف مردانه، مطمئن‌تر قدم برمی‌دارید.
۱٫ کوله پشتی مردانه

در دهه‌های گذشته، سال‌ها پسر بچه و دانشجویان کیف کتابی در دست می‌گرفتند و به مدرسه یا دانشگاه می‌رفتند. اما در ده سال گذشته، کوله پشتی نه تنها حمل کتاب و لپ‌تاپ را آسان کرده است، بلکه تاثیر بزرگی روی استایل کژوال یا غیررسمی گذاشته است.

با این حال کاربرد کوله پشتی مردانه تنها مخصوص مدرسه یا دانشگاه نیست و این روزها بسیاری از آقایان در محل کار، سفرهای کوتاه مدت و باشگاه از کوله پشتی استفاده می‌کنند. این کیف راحت دو بند، میزان فشار و سنگینی بار را کم می‌کند و وسایل زیادی را در خود جای می‌دهد.

اگرچه از عمر کوله پشتی تنها ۸۰ سال می‌گذرد، اما تنوع مدل کوله پشتی مردانه روز به روز بیشتر می‌شود. در این صورت شما می‌توانید با توجه به نیاز و استایل‌تان، خرید کوله پشتی مردانه را در لیست خود قرار دهید.

برای مثال یک کوله پشتی لپ‌تاپ، شامل یک فوم یا محافظ است و از پارچه ضد آب تهیه می‌شود. در واقع این مدل کوله پشتی یک ضامن برای لپ‌تاپ محسوب می‌شود. در غیر این صورت اگر می‌خواهید یک کوله پشتی برای محل کار خود تهیه کنید و وسایل کمتر و سبک‌تری در آن قرار دهید، نیازی به خرید کوله پشتی لپ‌تاپ نیست.
خرید کوله پشتی شیک

کوله پشتی مدرسه پسرانه، فضایی برای لپ‌تاپ ندارد. اگر می‌خواهید یک کوله پشتی پسرانه برای مدرسه تهیه کنید، به تعداد جیب و جنس آن توجه کنید. تعداد جیب کیف مدرسه باید بیشتر از یک کیف معمولی باشد تا هر وسیله یا کتاب در جای مناسب خود قرار گیرد. همچنین جنس این مدل کیف پسرانه باید ضدآب باشد تا در صورت خیس شدن، کتاب و دفترتان آسیب نبیند.
۲٫ کیف مسافرتی مردانه
کیف مسافرتیکیف مسافرتی

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که به یک سفر کوتاه کاری یا آخر هفته بروید و نخواهید چمدانی با خودتان حمل کنید یا وسایل‌تان آنقدر کم باشد که تنها به یک کیف کوچک نیاز داشته باشید؟ از این رو خرید کیف مسافرتی مردانه را در برنامه خود قرار دهید تا سفر لذت بخش و سبک باری را تجربه کنید.

کیف مسافرتی مناسب هر نوع آب و هوایی است و معمولا از پارچه‌های گوناگونی از جمله چرم، پلی‌استر، نایلون و کرباس ساخته می‌شود. همچنین چند جیب در جلوی کیف وجود دارد که دسترسی شما را به پاسپورت یا کارت و هر وسیله ضروری آسان می‌کند.

از دیگر مزایای این مدل کیف مسافرتی مردانه می‌توان به حمل آسان اشاره کرد. در این صورت در فرودگاه و هواپیما می‌توانید کیف‌تان را خودتان حمل کنید و نیازی به انتظار تحویل بار هنگام فرود هواپیما نداشته باشید.
۳٫ کیف دستی مردانه

کیف دستی مردانه در اندازه کوچک یا متوسط طراحی می‌شود که مناسب اسناد یا پاسپورت است. معمولا این مدل کیف مردانه را در محل کار، قرارهای کاری، مصاحبه کاری یا مسافرت استفاده می‌کنند.

از این جهت شما می‌توانید رزومه، سند یا کیف پول‌تان را داخل کیف قرار دهید و نیازی به حمل این گونه وسایل در کیف بزرگ نداشته باشید. از مزیت‌های کیف دستی مردانه می‌توان به قفل رمزدار اشاره کرد. بعضی از این کیف‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مانع دسترسی افراد دیگر به محتوای کیف می‌شود.

مطالب پیشنهادی داغ :۱۰ مدل شلوار مردانه که ظاهر شما را جذاب می‌کند

کیف دستی مردانه طراحی ساده‌ای دارد که معمولا فاقد جیب یا زیپ روی کیف هستند. همچنین دسته کوتاه کیف به دور مچ پیچیده می‌شود و حمل آن را برایتان آسان می‌کند.

کیف دستی چرم مردانه، در میان مدل‌های دیگر محبوب‌تر است و معمولا آقایان علاقه‌مند به فشن و استایل، ترجیح می‌دهند این کیف را با استایل رسمی و اداری ترکیب کنند.
۴٫ کیف لپ‌تاپ مردانه
کیف لپ تابکیف لپ تاب

خوشبختانه شما در دوره‌ای به دنیا آمده‌اید که برای هر وسیله‌ای یک کیف مخصوص وجود دارد و نیازی نیست که لپ‌تاپ خود را بدون هیچ کاوری حمل کنید که امکان دزدیده شدنش بیشتر شود. از این رو شما باید پیش از خرید کیف لپ‌تاپ بررسی‌های مورد نیاز را صورت دهید، چرا که یک وسیله گران قیمت را داخل آن حمل خواهید کرد.

در سفرهای کاری، کیف لپ‌تاپ اهمیت بسیاری دارد، چرا که مانع ضربه و آسیب به لپ‌تاپ‌تان می‌شود. همچنین در این صورت حمل لپ‌تاپ‌تان آسان‌تر نیز می‌گردد. معمولا جنس کیف لپ‌تاپ مردانه از پلی‌استر یا نایلون است که از وسایل الکترونیکی و گران قیمت‌تان دربرابر تغییرات آب و هوایی، به‌خصوص باران، محافظت می‌کند.

بعضی از کیف‌های لپ‌تاپ شامل چندین زیپ است که در این صورت می‌توانید کتاب یا وسایل‌تان را در آن قرار دهید. در این صورت نیازی به استفاده از یک کیف دیگر برای حمل و نگهداری وسایل مورد نیازتان نیست.
۵٫ کیف کمری مردانه

کیف کمری مردانه یکی از ترندهای اصلی استایل خیابانی و کژوال است. این کیف جذاب مناسب آقایانی است که می‌خواهند یک کیف راحت را به صورت روزانه حمل کنند و استایل چشمگیری داشته باشند.

شما می‌توانید کیف کمری را به صورت روزانه با استایل کژوال که شامل یک بادگیر مردانه و شلوار جین یا کتان است، ترکیب کنید و جذاب‌تر از همیشه به امور روزانه رسیدگی کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

*

code